Zlava na káždú kúpenú pranu 50€

  • 00Dní
  • 00Hodín
  • 00Minút
  • 00Sekund

Prach a peľ

Asi každý z nás dôverne pozná prach. Ráno ho zotriete a poobede by ste mohli znova. Je súčasťou našich životov a stretávame sa s ním od nepamäti a všade. A nikdy sa ho úplne nezbavíme.

Čiastočky prachu a iných nečistôt sa do našich domovov dostávajú najmä vetraním. Za normálnych okolností nemá žiadny vplyv na zdravie.

Avšak v dnešnej dobe, kedy sa premnožujú alergie, dokáže prach spôsobiť rôzne alergické reakcie.
Navyše prach v domácnosti tvorí základ výživy pre roztoče a plesne.

Prach môžete zredukovať tým, že nebudete otvárať okná. Ale keď nebudete otvárať okná začne Vám doma stúpať vlhkosť a oxid uhličitý. Táto kombinácia nie je nič moc a preto sa väčšina ľudí uspokojí radšej s prachom.

 

Ako sa teda zbaviť prachu?
Predsa len existuje možnosť ako efektívne zredukovať prach a pritom mať doma čerstvý a čistý vzduch. Systém na riadené vetranie Prana privádza do miestnosti čerstvý vzduch ktorý prejde najprv cez filter, kde sa zachytia všetky nečistoty vrátane prachu. A potom vpustí čistý vzduch do miestností.

Filter, ktorý zachytáva nečistoty a neustála výmena vzduchu znižuje množstvo baktérií, plesní a iných škodlivín zo vzduchu.
Taktiež odvádza zápachy a znižuje vlhkosť a tým zaisťuje celkovú rovnováhu a vyváženú klímu.

S rekuperačnou jednotkou Prana môžete v zime vetrať bez straty tepla, vďaka jej schopnosti recyklácie vzduchu. Funguje to tak, že teplým a znečisteným vzduchom, ktorý odvádza otepluje ten studený z vonku.

Týmto spôsobom sa Vám vráti až 93% tepla ktoré bolo odvedené z miestnosti.